KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvatint 6225405

nr 622 5405

Akvatint

1700-tal, Landskap, 18 x 24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 februari 2010
kl 19:30:40